HED Akademi 7nci Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarında

HED Akademi 7nci Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarında

HED Akademi, Fuarda Yol ve Sürüş Güvenliği Eğitimleri ve Danışmanlık Hizmetini anlatacak. Trafik ve trafik güvenliği konusunda faaliyet gösteren sektörün öncü firmalarının bir araya geldiği 7. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı, 17-19 Kasım 2016 tarihlerinde Ankara Congressium (ATO) kongre ve fuar merkezinde gerçekleşecek. Kamu kurumları, özel sektör kuruluşları, STK yetkilileri, akademisyenler ve sektörün diğer aktörlerini ağırlayacak fuarın katılımcıları arasında HED Akademi de yerini aldı. HED AKADEMİ, Fuarda Yol ve Sürüş Güvenliği Eğitimleri ve Danışmanlık Hizmetini anlatacak.

HED Akademi 20 yılı aşkın süredir; sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile kişilere, şirketlere Yol ve Sürüş Güvenliği Eğitimleri ve Danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye başta olmak üzere Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan ve Almanya da faaliyet göstermektedir. Faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde, Yol Güvenliği Kültürünü, trafikteki tüm unsurlara yaymayı ilke edinmiş bir eğitim ve danışmanlık şirketidir. HED Akademi, dünyadaki en iyi uygulamaları takip ederek ve en iyi teknikleri kullanarak, kendi çalışanlarının ve hizmet verdiği firmaların çalışanlarının karıştığı yol ve trafik kazalarını en aza indirmek için faaliyet göstermeyi taahhüt etmektedir.

HED in bilgi ve birikiminin kaynaklarından biri Alman Trafik Güvenliği Kuruluşu DVR’ dir. HED Akademi; DVR’nin Türkiye deki tek Ortak ve Temsilcisidir.

HED Akademi; insan hayatını yakından ilgilendiren Yol Ve Trafik Güvenliği alanlarında;
iş ortaklığı yaptığı her kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarını derinlemesine inceler, trafik kazalarının, sürüş güvenliğini tehlikeye atan durumların kök sebeplerini bularak ortadan kaldırılmasını sağlar, güvenli, verimli, sürdürülebilir sistemler kurar, verimli araç filolarının oluşturulmasına ve işletilmesine Rehberlik eder.

HED Akademi şimdiye kadar; Türkiye ağırlıklı olmak üzere 5 ülkede, yaklaşık 500 firmaya, 80.000 kişiye Eğitim ve Danışmanlık hizmeti vermiştir.

HED Akademi, dünyanın önde gelen Enerji Şirketleriyle; özellikle Tehlikeli Madde Taşımacılığı gibi hassasiyet gerektiren konularda uzun yıllardır iş ortağı olarak çalışmış, hem çalışanlar hem de müteahhitler bazında Emniyet Kültürü oluşturulmasında önemli rol oynamıştır. (BP, SHELL, EXXON MOBİL, OMV PO)

HED Akademi, ülkemizde inşa edilmiş olan BTC (Bakü Tiflis Ceyhan) Boru hattı projesindeki “Danışman ve Eğitmen” İş Ortaklığı deneyimini, TANAP (Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı) projesinde, projenin Yol Güvenliği Yönetim ortağı olarak kat be kat arttırmıştır. Hala devam eden proje kapsamında; binlerce aracı, yol riskini ortadan kaldırılacak şekilde proaktif planlama, yönetme, denetleme çalışmaları yapılmış, insan hayatını ve çevreyi koruyacak sürdürülebilir bir sistem oluşturulmuştur.

HED; ülkemizde ADR(European Agreement Concerning the International Carriage of Dangerous Goods by Road)“Uluslararası Karayollarında Tehlikeli Maddelerin Taşıması Avrupa Sözleşmesi) konuşulmaya başlanmadan önce ADR’ li Araç ve Sürücü Standartları hakkında Almanya’da çalışmış ve deneyim kazanmış olduğu için, özellikle AĞIR VASITA araç kategorisinde rakipsiz bir Danışman şirkettir.

HED Akademi insan hayatına verdiği değer ve ülkesine faydalı olmak ilkesi ile çalışmalarını yürütmektedir. “Yol Barışını” sağlamak için herkesin üzerine düşen görevler bulunmaktadır ve bu görevlerin yerine getirilmediği her an trafikte onlarca insan hayatını kaybetmeye devam etmektedir.

HED Akademi 7nci Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarında

Bu haberi paylaş