hedyonetim-ISLEVSELYAPIMIZ-pictures-thumbnail-Islevsel-yapimiz-1-png

Eğitim

- Müşterilerin emniyetli sürüşte gelişmelerine katkıda bulunmak amacıyla çeşitli eğitim paketleri sunar.

- Sürücülere  davranış temelli emniyet alışkanlıkları sağlar.

- Sürüş davranışlarında köklü değişiklikler oluşturur.

- Katılımcıların kaza yapmama hedeflerinde başarılı olmaları için yüksek kalitede ve etkin eğitim çözümleri hizmeti verir. 

- Müşterilerinin emniyet misyonlarına destek verir ve yaşamlarını korumada yardımcı olur.

Danışmanlık

- Kritik  alanlarda ve operasyonlarda profesyonelce objektif yaklaşımda bulunarak zaman planına uygun ve bağımsız olarak incelemeler, analizler, denetimler ve araştırmalar yapar.

- Hizmet kalitesini arttırmak amacıyla konunun bütün ayrıntılarını müşterileri ile görüşür.

- Program sona erene kadar kesintisiz bir danışmanlık sağlamak amacıyla müşterilerle sıklıkla temas kurarak görüşlerini bildirir.

- Müşterilerine, faaliyet gösterdiği sektöre uygun uluslararası standartlardaki deneyimleri ve uygulamaları esas alarak önerilerde bulunur.

- Şirketlerin veya bireylerin gelişmelerine destek olurken veya gereksinimlerine yanıt bulurken isteğe bağlı olarak uzun vadeli danışmanlıklar veya anlık müdahalelerle müşterilerine yardımcı olur.

Organizasyon

- Taşımacılıkta görevlerin belirlenmesi, görevler bölümler itibarıyla gruplanması ve insan ve donanım kaynaklarının tahsis edilmesini organize eder.Müşterileri için yılın ya da firmanın en iyi sürücüsü gibi güvenli sürüş konularında yarışmalar düzenler; amaç sürücülerin emniyetli sürüş tarzlarını açığa çıkartmak, emniyetli davranan ve becerikli olan sürücüleri teşvik etmektir.

- Taşımacılık uygulamaları sırasında değerlendirilebilecek olan belirli girişimler için ayrıntılar ve veriler (örnek, vardiyalı çalışma saatleri çizelgesi), belirli aksiyonlar için ayrıntılı tanımlamalar (örnek, iş tanımları) ve sürecin ölçülebilen göstergeleri hakkında bilgiler (örnek, KPI- anahtar performans göstergeleri) sağlar.

- Müşteriler için katılımcıların bilinçlenmesi amacıyla sürüş emniyeti odaklı çeşitli simülasyon uygulamaları düzenler.


HED Eğitim Danışmanlık Organizasyon Hizmetinizde...

Yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce kurumsal firmanın tercihi…