hedyonetim-MISYONUMUZ-pictures-thumbnail-misyon-1-png

HED Akademi olarak genel misyonumuz, yüksek kalitede hizmet sunarak müşterilerimizin işlerinin güçlenmesine destek olmaktır. İşyerinde, evde ve yolda emniyetli ortamı oluşturmak; sürücülere kişisel ve kurumsal hedeflerine karşılamak için emniyet temelli davranış sağlamak; faaliyet alanımıza giren müşterilerin gereksinimlerini karşılamak üzere emniyet nitelikleri olan eğitim, danışmanlık ve hizmet organizasyonu tasarlamak, geliştirmek ve oluşturmaktır. Bu bağlamda,


  • Sürüşte kalite, stil ve standartları karşılayacak olan müşterilerimizin ilgileneceği türden uygulamalı sürüş eğitim pisti alanı gibi önemli proje üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir.
  • İş hayatının değişik alanlarında faaliyet gösteren küçük, orta ve büyük ölçekli şirketlere hizmet vermekteyiz.
  • Verdiğimiz hizmetler, kendi sahalarında uzmanlaşmış bilgili ve deneyimli moderatör/eğitmen/instraktör ve görevliler ile ayırt edici özelliktedir.
HED Akademi, müşteriye destek verme stratejisinin "müşteri memnuniyetinden" geçtiği inancındadır. Bunun için müşteri gereksinimlerini karşılamada, daima katma değeri olan güncel çözümler sunmak için çaba göstermektedir.


HED Eğitim Danışmanlık Organizasyon Hizmetinizde...

Yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce kurumsal firmanın tercihi…