hedyonetim-VIZYONUMUZ-pictures-thumbnail-vizyon-1-png

İnsanların güvenli sürüş davranışlarını iyileştirmeyi, sürücülerin emniyete odaklanan yaşam tarzını seçmelerini arzulamaktayız. Sinerjiye inandığımız için bunu başarmak amacıyla stratejik ve ticari ortaklarla çalışmaktayız. Bu hedeflere ulaşırken liderliğimizi sürdürmek istiyoruz.

Emniyet temelli davranışlar oluşturmak ve bu davranışlara yönlendirmek için sunmakta olduğumuz eğitimlerimizin teorik ve pratik eğitim içeriğini devamlı olarak iyileştirmekteyiz.

Türkiye'de ve hizmet verdiğimiz diğer ülkelerde, sürücülerin yoldaki emniyetli davranışlarında kültürel değişiklik yapıncaya kadar eğitim temellerini geliştirmeye devam edeceğiz.

Güvenli sürüş yapmak ve sağ kalmak için emniyetli sürüş bireyleri oluşturan bir program sağlamaktayız. Niyetimiz, sürücülerin trafikte karşı karşıya kaldıkları riskleri simülasyona başvurmadan gösteren uygun araç ve donanım kullanmalarıdır.

Sürüş sırasında tehlike oluşturan bütün faktörlerin giderilmesinin kaza risklerini azaltacağına, şirketlerin insan kaynaklarını koruyacağına, sigorta sorumluluk riskini düşüreceğine ve dolaylı iş kayıplarını en aza indireceğine inanıyoruz.


HED Eğitim Danışmanlık Organizasyon Hizmetinizde...

Yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce kurumsal firmanın tercihi…